Wykładowcy / Studia podyplomowe

Studia podyplomowe dla pracowników UW – rekrutacja uzupełniająca!

Dodane dnia 2020.11.30

W semestrze letnim roku akadem. 2020/2021 zaplanowane zostały studia podyplomowe na temat tworzenia i realizacji programów publicznych. Studia, realizowane w ramach Programu ZIP, dedykowane są pracownikom UW.

Jak kształcić zdalnie?

Dodane dnia 2020.09.16

W Programie ZIP powstały rekomendacje dla nauczycieli akademickich i kierowników jednostek dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie kształcenia zdalnego, będące odpowiedzią na wątpliwości i pytania związane z jakością kształcenia w trybie zdalnym.

Nowe studia podyplomowe na UW

Dodane dnia 2020.01.13

Zapraszamy na nowe interdyscyplinarne studia podyplomowe, realizowane przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych w ramach Programu ZIP – Innowacyjny uniwersytet – tworzenie i realizacja programów publicznych.

Nowe studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim

Dodane dnia 2019.09.27

W semestrze letnim 2019/2020 planowane jest uruchomienie studiów podyplomowych na temat tworzenia i realizacji programów publicznych. Wkrótce szczegóły!