Ankieta dotycząca szkoleń dla nauczycieli akademickich

Zespół ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich, przygotowując ofertę szkoleń dla kadry dydaktycznej Uniwersytetu Warszawskiego, która będzie realizowana w kolejnym roku akademickim, chciałby zasięgnąć opinii nauczycieli akademickich o tematach projektowanych szkoleń oraz o preferencjach związanych z organizacją zajęć.

Tym samym serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli akademickich do wypełnienia ankiety dostępnej na platformie http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/.

Aby wypełnić ankietę, należy zalogować się na ww. platformę i wejść w panel „Informacje organizacyjne dla nauczycieli akademickich”. Następnie należy kliknąć „Zapisz mnie”, a system przekieruje na stronę informacyjną. W części „Ankiety – badanie potrzeb szkoleniowych” zostało zamieszczone Badanie potrzeb szkoleniowych nauczycieli akademickich. Prosimy o kliknięcie w tę nazwę i postępowanie zgodnie z dalszymi instrukcjami.

Zapraszamy do udziału w ankiecie!