Letnia Szkoła Solidarności czeka na Ciebie!

Trwa rekrutacja do Letniej Szkoły Solidarności, która która odbędzie się od 13.09.2019 r. do 22.09.2019 r. w Gdańsku.

Letnia Szkoła Solidarności ma na celu  zapewnienie uczestnikom  pogłębionej wiedzy na temat historii Solidarności i idei Solidarności oraz  otwarcie przed nimi interdyscyplinarnej perspektywy na wspomniane zagadnienia.

Wszyscy zainteresowani wzięciem w niej udziału powinni przesłać na adres mailowy: c.rudnicki@ecs.gda.pl wypełniony formularz rekrutacyjny, życiorys naukowy oraz list motywacyjny, zawierający informacje o temacie rozprawy doktorskiej, zakresie prowadzonych badań, stopniu znajomości najnowszej historii Polski oraz celach naukowych, jakie kandydat pragnie zrealizować poprzez udział w Letniej Szkole Solidarności.

Rekrutacja potrwa do 25 sierpnia 2019 r., a o wynikach rekrutacji kandydaci zostaną powiadomieni drogą mailową do 28 sierpnia 2019 r.

Z przyczyn niezależnych od organizatora Letnia Szkoła Solidarności nie odbędzie się w planowanym terminie.

Szczegółowe informacje:

Program Letniej Szkoły Solidarności (doc)

Regulamin Letniej Szkoły Solidarności (doc)

Formularz rekrutacyjny (doc)

Zasady rekrutacji doktorantów spoza Uniwersytetu Warszawskiego znajdują się na stronie: https://www.ecs.gda.pl/title,LETNIA_SZKOLA_SOLIDARNOSCI,pid,2008.html