Nowe studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim

W semestrze letnim 2019/2020 planowane jest uruchomienie studiów podyplomowych na temat tworzenia i realizacji programów publicznych. Studia są skierowane do pracowników UW – kadry administracyjnej oraz nauczycieli akademickich, zainteresowanych realizacją innowacyjnych projektów na rzecz rozwoju uczelni w praktyce. Projekty innowacyjne są rozumiane jako przedsięwzięcia mające na celu trwałe wdrożenie nowych rozwiązań, m.in. usprawnień organizacyjnych, nowych usług, narzędzi. Celem programu kształcenia jest przekazanie kompleksowej wiedzy z obszarów kluczowych dla prowadzenia przedsięwzięć rozwojowych, z uwzględnieniem istotnych zmian prawnych. Słuchacze zdobędą wiedzę z zakresu uwarunkowań i sposobu funkcjonowania uczelni, zarządzania projektami, projektowania i wdrażania innowacji oraz zarządzania zmianą. Wkrótce więcej szczegółów!