Profesor Gary Charness z wykładem otwartym na WNE UW

Profesor Gary Charness będzie gościem Wydziału Nauk Ekonomicznych UW. 7 października o godz. 15.00 w Auli C budynku przy ul. Długiej 44/50 wygłosi wykład: Incentives to Exercise: Two Field Experiments.

Profesor Gary Charness jest  ekonomistą, specjalizującym się w badaniach eksperymentalnych i behawioralnych. Wyniki badań publikował w wielu prestiżowych czasopismach naukowych, takich jak: Econometrica, American Economic Review, Quarterly Journal of Economics, Journal of Economic Theory, Games and Economic Behavior oraz Management Science. Od 2001 roku jest związany z Wydziałem Ekonomicznym Uniwersytetu Kalifornijskiego w Santa Barbara.

Wykład Profesora Garego Charnessa zainauguruje pierwszą edycję programu doktoranckiego Quantitative Psychology and Economics [QPE], realizowanego w Międzydziedzinowej Szkole Doktorskiej UW.

Termin:                                  Poniedziałek, 7.10.2019, godz. 15.00-17.00

Miejsce:                                 Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Długa 44/50, 00-241 Warszawa, aula C

Charakter wydarzenia:           wykład otwarty / nie wymaga rejestracji

Język:                                    wykład odbędzie się w j. angielskim