Szkolenia dla pracowników administracji UW

W nadchodzącym semestrze zimowym r. akadem. 2020/2021 pracownicy administracji Uniwersytetu Warszawskiego będą mieli możliwość skorzystania z bogatej oferty szkoleń językowych, organizowanych na różnych poziomach zaawansowania (j. angielski, j. niemiecki, j. rosyjski, j. hiszpański, j. francuski - nowość), szkoleń z zakresu kompetencji miękkich, postaw równościowych oraz obsługi Excela.

• rejestracja na języki rozpocznie się 7 września o godzinie 12.00 przez platformę  http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl,
  • zajęcia, z powodu zagrożenia Covid, rozpoczynają się zdalnie, ale jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, będą kontynuowane stacjonarnie, za wyjątkiem zajęć, przy których jest uwaga: „WYŁĄCZNIE ONLINE”– te będą odbywały się wyłącznie zdalnie
  • godziny zajęć online mogą zostać zmienione na życzenie uczestników i za zgodą prowadzącego
  • wymagana jest obecność i aktywne uczestnictwo w zajęciach online
  • uczestnicy powinni dysponować komputerem z mikrofonem i kamerką
  • grupy maksymalnie 12 osobowe.

UWAGA: osoby zainteresowane nauką języka francuskiego na wyższym poziomie prosimy o kontakt mailowy: szkolenia.prac@adm.uw.edu.pl.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem szkoleń językowych.