Szkolenia dla pracowników na początek roku

Kurs z Excela, szkolenia językowe i warsztat o tym, jak znaleźć równowagę między życiem zawodowym a osobistym to propozycje dla pracowników administracji UW, którzy chcą podnieść swoje kompetencje.

17 stycznia o godz. 12.00 rozpoczną się zapisy na warsztat „Kształtowanie własnego dobrostanu a równowaga praca–życie osobiste”. Spotkanie, które poprowadzi dr Dorota Kobylińska, odbędzie się 24 stycznia w godz. 8.00-16.00 i będzie dotyczyło tego, jak można wpłynąć na własne poczucie szczęścia.

Również 17 stycznia o godz. 12.00 rozpoczną się zapisy na kurs obsługi Excela na poziomie podstawowym. Zajęcia będę odbywały się na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW przy ul. Długiej we wtorki od 5 marca w godz. 13.45-16.00 (10 zajęć po 3 godziny dydaktyczne). Poprowadzi je dr Mateusz Kopyt.

21 stycznia rozpoczną się zapisy na kursy językowe. Osoby, które teraz uczestniczą w zajęciach, ukończą je i osiągną progres potwierdzony wynikiem testu, mają zapewnione miejsce na kontynuacji kursów. Warunkiem uczestniczenia w kursie jest zapisanie się na niego przez Platformę Kampus. Na wolne miejsca mogą zgłaszać się chętni (prawdopodobnie wszystkie kursy będą kontynuowane i na wszystkich będą też miejsca dla nowych słuchaczy).

Na wszystkie zajęcia będzie można zapisywać się za pomocą Platformy Kampus.