Stronę napędza Drupal

Aktualności

Październikowa oferta szkoleń dla dydaktyków

Dodane dnia 2020.09.18

W październikowej ofercie szkoleń dla dydaktyków szkolenia dedykowane nauczycielom języków, szkolenia specjalistyczne z zakresu ochrony danych podczas pracy zdalnej ze studentami, a także szkolenia menedżerskie, dotyczące obsługi narzędzi informatycznych i rozwoju kompetencji miękkich.

Czytaj dalej

Service Learning – usługi oparte na innowacjach

Dodane dnia 2020.09.18

Trwa II tura zapisów na zajęcia z Service Learning – usługi oparte na innowacjach. Oprócz regularnych zajęć planowane jest, jeśli sytuacja epidemiologiczna pozwoli, także spotkanie z EU Policy Lab w Brukseli.

Czytaj dalej

Jak kształcić zdalnie?

Dodane dnia 2020.09.16

W Programie ZIP powstały rekomendacje dla nauczycieli akademickich i kierowników jednostek dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie kształcenia zdalnego, będące odpowiedzią na wątpliwości i pytania związane z jakością kształcenia w trybie zdalnym.

Czytaj dalej

Cultural Orientation at UW Practical Workshops

Dodane dnia 2020.09.15

Cultural Orientation at UW - practical workshops for international students 2020, organized by the Welcome Point UW. 

Czytaj dalej

Akademia Liderów na start!

Dodane dnia 2020.09.15

Pierwsze zajęcia w ramach Akademii Liderów rozpoczną się już na początku października. Rejestracja do grup zostanie otwarta w środę, 16 września, o godz. 14.00, na platformie szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl.

Czytaj dalej

Praca dla trenera

Dodane dnia 2020.09.15

Sekcja ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich zaprasza do współpracy członków społeczności akademickiej, którzy są gotowi wcielić się w rolę trenera. 

Czytaj dalej

Szkoła Letnia dla studentów – Komunikacja i współpraca w zespołach wielokulturowych

Dodane dnia 2020.09.11

Trwa dodatkowy nabór uczestników szkoły letniej organizowanej przez Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, która odbędzie się pod koniec września.

Czytaj dalej

Szkolenia dla pracowników administracji UW

Dodane dnia 2020.08.27

W semestrze zimowym 2020/2021 na pracowników administracji UW czeka szeroka oferta szkoleń językowych i z zakresu kompetencji miękkich. Oprócz nauki języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego będzie można także zapisać się na kurs języka francuskiego.

Czytaj dalej

Wrześniowe szkolenia dla dydaktyków

Dodane dnia 2020.08.24

W nowej ofercie szkoleń dla dydaktyków, oprócz tych dotyczących obsługi narzędzi elektronicznych, szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, menedżerskich i dydaktycznych.

Czytaj dalej

Zmiana nazwy Biura Realizacji Zintegrowanego Programu Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP)

Dodane dnia 2020.08.19

Biuro Realizacji Zintegrowanego Programu Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP) zmienia swoją nazwę na Biuro Programu ZIP i Innowacji Dydaktycznych.

Czytaj dalej

Quantitative Psychology and Economics – dodatkowa tura rekrutacji

Dodane dnia 2020.08.18

Trwa dodatkowa tura rekrutacji do programu doktorskiego Quantitative Psychology and Economics, realizowanego w Międzydziedzinowej Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj dalej

Wyjazdy doktorantów – II tura konkursu

Dodane dnia 2020.07.20

Od 20 lipca 2020 r. można składać wnioski o wypłatę stypendium oraz zlecenia zakupu biletu w ramach Programu finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w celach naukowych i dydaktycznych. 

Czytaj dalej

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat