Doktoranci / Wyjazdy zagraniczne

Wyniki IV tury konkursu na wyjazdy zagraniczne doktorantów

Dodane dnia 2023.04.05

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami IV tury konkursu na wyjazdy zagraniczne doktorantów. Laureatom gratulujemy!

Przeczytaj cały artykuł

International Teaching and Research Internships Programme for PhD Students – fourth cycle of applications

Dodane dnia 2022.12.22

We invite PhD students of the University of Warsaw to participate in the competition within the International Teaching and Research Internships Programme.

Wyjazdy zagraniczne doktorantów – IV tura konkursu

Dodane dnia 2022.12.22

Zapraszamy doktorantów UW do udziału w kolejnej edycji konkursu w programie wspierającym wyjazdy zagraniczne odbywane w celach naukowych lub dydaktycznych.

Przeczytaj cały artykuł

Wyniki III tury konkursu na wsparcie wyjazdów zagranicznych

Dodane dnia 2022.05.25

Komisja konkursowa rozpatrzyła wnioski o przyznanie dofinansowania złożone w konkursie w ramach Programu finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w celach naukowych i dydaktycznych. W III turze konkursu stypendium uzyskało 125 doktorantów.

Przeczytaj cały artykuł

International Teaching and Research Internships Programme for PhD Students – third cycle of applications

Dodane dnia 2022.02.23

Wyjazdy zagraniczne doktorantów – III tura konkursu

Dodane dnia 2022.02.23

Realizacja wyjazdów przez doktorantów

Dodane dnia 2021.06.18

Ważna informacja dla doktorantów, którzy otrzymali dofinansowanie w II turze konkursu na wyjazdy w ramach Programu finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów UW w celach naukowych i dydaktycznych. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

Wyjazdy doktorantów – II tura konkursu

Dodane dnia 2020.07.20

Od 20 lipca 2020 r. można składać wnioski o wypłatę stypendium oraz zlecenia zakupu biletu w ramach Programu finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w celach naukowych i dydaktycznych.

Wyjazdy w ramach II tury konkursu – przesunięcie terminu

Dodane dnia 2020.06.30

Informujemy, że wstrzymanie przyjmowania zlecenia zakupu biletów oraz wniosków o wypłatę stypendium w ramach Programu finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w celach naukowych i dydaktycznych zostaje przedłużone do 17 lipca 2020 r.

Przeczytaj cały artykuł

Wyniki II tury konkursu na wsparcie wyjazdów zagranicznych

Dodane dnia 2020.04.27

184 doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego otrzyma dofinansowanie w drugiej turze konkursu na wsparcie wyjazdów zagranicznych w celach naukowych i dydaktycznych.

Przeczytaj cały artykuł

Termin ogłoszenia wyników II tury konkursu

Dodane dnia 2020.04.08

W związku z panującą pandemią przekazujemy nowe informacje dotyczące Programu finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego.

Przeczytaj cały artykuł

Financial support of international mobility for scientific and didactic purposes for doctoral students of the University of Warsaw

Dodane dnia 2020.02.17

We invite doctoral students of the University of Warsaw to participate in the competition within the program supporting international mobility for scientific and didactic purposes.