Stronę napędza Drupal

Aktualności

Wykładowcy / Warsztaty dydaktyczne

 

Odwołane warsztaty i szkolenia

Dodane dnia 2020.03.11

Informujemy, że, zgodnie z Zarządzeniem Rektora z 10 marca 2020 r. ws. zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW, odwołane zostają wszystkie warsztaty i szkolenia dla pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj dalej

Kolejny warsztat dla nauczycieli akademickich

Dodane dnia 2020.03.10

Zapraszamy nauczycieli akademickich Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w warsztacie „Portfolio jako metoda dydaktyczna w pracy ze studentami”.

Czytaj dalej

Komunikacja w pracy z wielokulturową grupą studentów i studentek – warsztaty

Dodane dnia 2020.02.26

Zapraszamy nauczycieli akademickich Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w warsztacie z komunikacji w pracy z wielokulturową grupą studentów i studentek. Głównym celem warsztatu jest rozwinięcie kompetencji międzykulturowych pracowników i pracowniczek dydaktycznych UW.

Czytaj dalej

Warsztaty rad dydaktycznych

Dodane dnia 2020.02.20

27 i 28 lutego w Bibliotece Uniwersyteckiej odbędą się pierwsze warsztaty rad dydaktycznych, poświęcone m.in. wdrażaniu wytycznych Uniwersyteckiej Rady ds. Kształcenia.

Czytaj dalej

Postawy równościowe – warsztaty dla nauczycieli akademickich

Dodane dnia 2020.01.24

Zapraszamy nauczycieli akademickich Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w warsztatach rozwijających postawy równościowe w dydaktyce akademickiej, realizowane w ramach działań programu Równoważni UW.

Czytaj dalej

Warsztaty dydaktyczne UW

Dodane dnia 2019.08.30

Nowe wyzwania metodyczne i organizacyjne w dydaktyce akademickiej to zagadnienia, którym poświęcone będą wrześniowe warsztaty dydaktyczne w Sękocinie Starym.

Czytaj dalej

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat