Rekrutacja wewnętrzna dla lektorów

Lektorzy języka angielskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego, którzy chcą prowadzić kursy językowe dla kadry administracyjnej i zarządzającej UW w latach 2018-2021, mogą wziąć udział w rekrutacji wewnętrznej.

Kursy będą odbywać się w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO WER, ścieżka 3.5.

Wymagania niezbędne

• minimum dwuletni staż pracy na UW
  • doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych dla osób dorosłych niebędących studentami
  • umiejętność dostosowania programu kursów do potrzeb i poziomu wiedzy uczestników; elastyczność
  • znajomość struktury organizacyjnej UW oraz wysoki poziom wiedzy ogólnej na temat Uniwersytetu
  • entuzjazm i zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość
  • bardzo wysokie umiejętności interpersonalne

Wymagania dodatkowe (atuty)

• prowadzenie kursów dla pracowników UW w przeszłości
  • udokumentowane wysokie oceny przeprowadzonych kursów

• pracę ciekawą i motywującą
  • z pełnymi zapału i bardzo wymagającymi słuchaczami

• CV i list motywacyjny

Rekrutacja została przedłużona do 15 lipca 2018 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów drogą elektroniczną na adres szkolenia.prac@adm.uw.edu.pl. W tytule e-maila prosimy o napisanie „ZIP – konkurs dla lektorów prowadzących kursy dla administracji UW”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.