Nowy plan szkoleń dla pracowników administracji UW

Każdy z pracowników administracji Uniwersytetu Warszawskiego może skorzystać z bogatej oferty szkoleń i zajęć językowych na różnym poziomie zaawansowania. Prosimy o zapoznanie się z uaktualnionym planem szkoleń dla pracowników administracji.

Zapisy przez platformę: http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl

Zapisy na szkolenie wyjazdowe do Chęcin rozpoczną się 15 października o godz. 12.00 (termin wyjazdu 6-9 listopada 2019 r.).

Zapisy na szkolenie wyjazdowe do Chęcin rozpoczną się 21 października o godz. 12.00 (termin wyjazdu  20-22 listopada 2019 r.).

Pierwszeństwo mają osoby, które nie były na szkoleniu wyjazdowym z projektu ZIP (od września 2018 r.), następnym kryterium będzie kolejność zgłoszeń.

Zapisy na kurs "Excel dla początkujących" rozpoczną się 15 października o godz. 12.00 (zapraszamy osoby, które nie uczestniczyły w kursie z ZIP w I poł. br.).

Szczegółowy plan szkoleń i kursów:

Plan szkoleń i kursów dla administracji UW (pdf)