Ostatnie miejsca na kursach językowych

Pracownicy uniwersyteckiej administracji nadal mogą zapisywać się na kilka kursów językowych prowadzonych w Programie ZIP, w tym kurs angielskiego na poziomie B1 – to specjalna grupa stworzona dla kadry kierowniczej.

Zajęcia z angielskiego dla kadry kierowniczej na poziomie B1 będą odbywać się w środy między godz. 9.00 a 10.30 od 10 października do 30 stycznia w budynku dawnej Biblioteki Uniwersyteckiej. Poprowadzi je dr Elżbieta Grzyb.

Kilka wolnych miejsc jest również na kursach:

• rosyjskiego na poziomie B1/B2 (czwartki, godz. 14.15-16.30, 10 spotkań po trzy godziny dydaktyczne, prowadzenie Magda Tulska),
  • angielskiego na poziomie B2+/C1 (wtorki, godz.14.45-16.15, kampus główny, prowadzenie Małgorzata Rytelewska),
  • angielskiego na poziomie B2 (poniedziałki, godz. 15.00-16.30, kampus Ochota, prowadzący Joanna Pawlak-Radzimińska),
  • hiszpańskiego na poziomie A1/A2 (czwartki, godz. 14.00-16.20, kampus główny, 10 spotkań po trzy godziny dydaktyczne, prowadzenie Paulina Bojarska),
  • pracownicy, którzy z powodu braku miejsc nie zostali zakwalifikowani na kursy angielskiego na poziomie A1/A2 prowadzone przez dr. Sławomira Maskiewicza i dr Sylwię Kossakowską-Pisarek i są na listach rezerwowych mogą wziąć udział w kursie prowadzonym przez Irenę Szkurłat-Jędrak, który będzie odbywał się we wtorki między 8.30 a 10.00 na kampusie głównym.

Zapisy odbywają się wyłącznie przez platformę COME. Aby móc się zarejestrować, należy posiadać konto CAS. Pracownicy, którzy nie mają tego konta, powinni zwrócić się o jego założenie do Działu Serwisu Informatycznego (mailowo: helpdesk@uw.edu.pl lub telefonicznie 22 55 20 836, 22 55 22 005). Pracownicy administracji wydziałowej powinni zwrócić się w tej sprawie do pełnomocników ds. USOS na wydziale.

Instrukcja logowania na platformie COME

Pracownicy, którzy chcą wziąć udział w kursach, powinni zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie Dokumenty dla pracowników administracji.