Stronę napędza Drupal

Quantitative Psychology and Economics – rusza II edycja

Trwa nabór do II edycji programu Quantitative Psychology and Economics, realizowanego w ramach Międzydziedzinowej Szkoły Doktorskiej UW, który jest wspólnym projektem Wydziału Nauk Ekonomicznych, Wydziału Psychologii oraz Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki.

Program Quantitative Psychology and Economics został przygotowany i współfinansowany w ramach Programu ZIP. Ten czteroletni program doktorancki oferuje studentom możliwość prowadzenia nowatorskich badań w dynamicznie rozwijającej się interdyscyplinarnej dziedzinie łączącej: psychologię, nauki ekonomiczne i matematykę. Przygotowuje doktorantów do kariery naukowej oraz pracy w jednostkach badawczych sektora prywatnego, w tym finansowego, oraz  w gospodarce cyfrowej. 

Quantitative Psychology and Economics jest realizowany w ramach Międzydziedzinowej Szkoły Doktorskiej UW i otwiera doktorantom możliwość kształcenia oraz współpracy ze studentami i wykładowcami z różnych wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego, a także z profesorami wizytującymi. 

Szczegółowe informacje na temat programu studiów, ich organizacji oraz rekrutacji znajdują się na stronie:

https://www.wne.uw.edu.pl/pl/dla-kandydatow/studia-iii-stopnia/doctoral-program-quantitative-psychology-and-economics/

 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat