Stronę napędza Drupal

Szkolenia dla pracowników administracji UW

Miło nam poinformować, że w ramach Programu ZIP powstała nowa platforma, przygotowana przez CKC UW, poświęcona szkoleniom i rozwojowi wszystkich pracowników Uniwersytetu Warszawskiego (http://kampus-pracownik.ckc.uw.edu.pl).

W związku z tym zapisy na kursy i szkolenia rozpoczynające się w październiku br. będą możliwe wyłącznie przez nową, dedykowaną nam platformę, a zapisanie się będzie wymagało zalogowania się kontem peselowym przez Centralny Serwer Uwierzytelniania. Osoby zainteresowane zapisami powinny zatem znać nr swojego konta CAS (czyli numer PESEL) oraz swoje casowe hasło. Osoby nieposiadające konta CAS powinny skontaktować się w sprawie założenia takiego konta z pełnomocnikiem ds. USOS na macierzystym wydziale lub z Helpdeskiem UW. Aby możliwe było poprawne logowanie, pracownik musi mieć wpisany w USOS adres e-mail (należy to zgłosić przy zakładaniu konta CAS).

 Szczegółowa informacja dot. logowania znajduje się w instrukcji (http://ckc.uw.edu.pl/instrukcja-logowania-na-platformie-dla-pracownikow-administracji.pdf). W związku z tym, że procedura zapisów uległa zmianie, zachęcamy do zapoznania się z treścią instrukcji i testowego zalogowania się przed rozpoczęciem zapisów.

Jednocześnie informujemy, że dotychczasowa przestrzeń na platformie Kampus poświęcona szkoleniom dla pracowników administracji, przez którą logowali/zapisywali się Państwo do tej pory, przestanie być aktywna.

Zostały już uruchomione zapisy na następujące kursy dla pracowników administracji:

  • Język rosyjski od zera (rozpoczęcie kursu 7.10.2019)
  • Język rosyjski od a do я poziom B1 (rozpoczęcie kursu 8.10.2019)
  • Język rosyjski od a do я poziom B2 (rozpoczęcie kursu 3.10.2019)
  • Hiszpańskie ABC – kontynuacja (dla osób, które uczestniczyły w letnim kursie oraz nowy nabór, rozpoczęcie kursu 3.10.2019).

W czwartek 19 września od godz. 12.00 będzie się można zapisać na:

  • "Niemiecki dla początkujących - Einfach Deutsch beginnen!" (rozpoczęcie kursu 7.10.2019)
  • Kursy jęz. angielskiego na poziomie B2, B2+, C1 i kurs dla kadry kierowniczej na poziomie B1/B2.

 W poniedziałek 23 września od godz. 14.00 ruszą zapisy na pozostałe kursy (angielski - poziomy od A2 do B1/B2 i hiszpański poziomy A2 i A1+).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


Oferta szkoleń dla pracowników administracji (xls)


 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat