Szkolenie z zakresu świadczeń dla studentów i doktorantów

W terminie od 6 do 8 listopada 2019 r. w Sękocinie Starym odbędzie się szkolenie pt. „Świadczenia dla studentów i doktorantów – zmiany prawne i wyzwania organizacyjne", realizowane w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników Biura Spraw Studenckich, Biura Spraw Doktoranckich oraz koordynatorów ds. stypendialnych w jednostkach organizacyjnych Uniwersytetu, tj. pracowników wyznaczonych przez kierowników jednostek dydaktycznych do prowadzenia spraw związanych z przyznawaniem stypendium socjalnego studentom danego kierunku lub kierunków studiów. Celem szkolenia jest przygotowanie administracji Uniwersytetu do zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi studentów w sprawach o przyznanie stypendium socjalnego oraz pozostałych świadczeń, wypłacanych na podstawie nowego Regulaminu świadczeń dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego, wprowadzonego zarządzeniem nr 142 Rektora UW z dnia 1 października 2019 r. (Monitor UW z 2019 r. poz. 318).