WOLNE MIEJSCA NA WARSZTATACH I LETNIM KURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Są jeszcze wolne miejsca w prowadzonych online warsztatach " Mindfulness - zastosowanie praktyki uważności w radzeniu sobie ze stresem związanym z izolacją i pracą zdalną".

Warsztaty odbędą się na platformie Google Meet w dniach 4 i 5 czerwca 2020 r. w godz. 10.00-13.30 (przerwa 30 min.). Warsztaty obejmują 8 godz. dydakt. podzielonych na dwa dni zajęć. Grupa liczyć będzie ok. 10 osób.

Prowadząca: dr Agnieszka Wojnarowska z Wydziału Psychologii UW

Zapraszamy również na letni, intensywny kurs jęz. niemieckiego online dla "fałszywych początkujących" – dla osób, które ukończyły min. 2 semestry nauki (60 godz. dydakt.) lub chcą wrócić do nauki jęz. niemieckiego po latach przerwy.

Kurs potrwa od 8 czerwca do 24 lipca 2020 r. w wymiarze 2-3 razy w tygodniu, godziny do ustalenia.

Prowadząca: dr Nina Oborska

Zapisy przez platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl już trwają!

Zapraszamy!