Wyniki konkursu na zagranicznych wykładowców wizytujących

17 września 2019 r. powołana przez  JM Rektora Komisja dokonała oceny zgłoszeń kandydatów na zagranicznych wykładowców wizytujących na Uniwersytecie Warszawskim na rok akademicki 2019/2020. Do udziału w programie zakwalifikowanych zostało piętnaścioro badaczy. Wśród wybranych kandydatów znaleźli się przedstawiciele nauk przyrodniczych, humanistycznych i społecznych. Wykładowcy wizytujący wyłonieni w ramach I tury konkursu pochodzą z Ameryki, Azji oraz wschodniej i zachodniej Europy.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do zatrudnienia na stanowisku wykładowcy wizytującego na Uniwersytecie Warszawskim w I turze konkursu została zatwierdzona przez Rektora. Jednostce zapraszającej przysługuje prawo wniesienia zażalenia do Rektora w terminie 7 dni od dnia przesłania informacji o ogłoszeniu listy kandydatów zakwalifikowanych, którego podstawą może być wyłącznie  naruszenie procedur konkursowych.

Lista zakwalifikowanych kandydatów:

Lista kandydatów zakwalifikowanych do zatrudnienia na stanowisku wykładowcy wizytującego (pdf)

Regulamin (pdf)