Konkurs na organizację szkół letnich dla studentów

Zapraszamy wszystkie jednostki Uniwersytetu Warszawskiego do przygotowywania wniosków w konkursie na organizację szkół letnich dla studentów w 2020 roku. Dzięki dofinansowaniu z Programu ZIP jednostki uniwersyteckie mogą przygotować samodzielnie lub we współpracy z innymi jednostkami szkołę letnią – wyjazdową lub stacjonarną.

W ramach Programu ZIP w 2020 roku zostaną zorganizowane minimum 3 szkoły letnie stacjonarne i 2 szkoły letnie wyjazdowe.

Z oferty szkół letnich mogą skorzystać studenci drugiego i trzeciego roku studiów I stopnia, studenci studiów II stopnia, a także trzeciego, czwartego i piątego roku studiów jednolitych magisterskich.

Wnioski należy składać do 02 grudnia 2019 r.  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 grudnia 2019 r.

Warunki oraz regulamin konkursu pozostają niezmienne przez cały okres trwania Programu ZIP.

W każdej ze szkół powinno uczestniczyć min. 17 studentów  UW i powinna ona trwać minimum 10 dni. Budżet szkoły stacjonarnej wynosi 52 450 zł, zaś szkoły wyjazdowej 82 450 zł.

Szczegółowe informacje: