Konkurs na szkoły letnie dla studentów

Został ogłoszony konkurs na projekty szkół letnich w językach obcych dla studentów. Do 29 czerwca jednostki mogą zgłaszać propozycje szkół.

Do realizacji zostanie zakwalifikowanych sześć stacjonarnych 10-dniowych szkół letnich w językach obcych oraz sześć wyjazdowych 10-dniowych szkół letnich w językach obcych. Będą mogli wziąć w nich udział studenci drugiego i trzeciego roku studiów I stopnia, studiów II stopnia, a także trzeciego, czwartego i piątego roku studiów jednolitych magisterskich.

Programy szkół letnich, które otrzymają finansowanie, zostaną zorganizowane w latach 2018-2021 w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych. Jednostki uniwersyteckie mogą przygotować projekty szkół samodzielnie lub we współpracy z innymi jednostkami.

W 2018 roku zostaną zorganizowane dwie szkoły letnie w językach obcych dla studentów – jedna stacjonarna i jedna wyjazdowa.

Ważne terminy

Do 29 czerwca 2018 r. (termin wydłużony) w Biurze ZIP można składać wnioski w konkursie na projekty szkół letnich w językach obcych dla studentów, które zostaną zorganizowane w 2018 r. (w kolejnych latach zostaną ogłoszone kolejne edycje konkursów na szkoły letnie dla studentów).

10 lipca 2018 r. zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Dokumenty do pobrania