Konkurs na doktoranckie szkoły letnie

Został ogłoszony konkurs na projekty doktoranckich szkół letnich. Wnioski można składać do 25 czerwca. W 2018 r. zostaną zorganizowane dwie doktoranckie szkoły letnie – jedna stacjonarna i jedna wyjazdowa.

Do realizacji w czterech turach konkursów, ogłaszanych corocznie, ostatecznie zostanie zakwalifikowanych 9 stacjonarnych 10-dniowych szkół letnich oraz 6 wyjazdowych 10-dniowych szkół letnich, w języku angielskim albo w uzasadnionych przypadkach w innych językach nowożytnych o zasięgu krajowym lub międzynarodowym.

Programy doktoranckich szkół letnich, które otrzymają finansowanie, zostaną zorganizowane w latach 2018-2021.

Do konkursu dopuszcza się projekty doktoranckich szkół letnich przygotowane samodzielnie przez jedną jednostkę albo we współpracy z innymi jednostkami lub z innymi jednostkami organizacyjnymi UW albo z podmiotami spoza UW.

Ważne terminy

Do 25 czerwca 2018 r. (termin wydłużony) w Biurze ZIP można składać wnioski w konkursie na projekty doktoranckich szkół letnich planowane do realizacji wyłącznie w 2018 r.

2 lipca 2018 r. zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Dokumenty do pobrania