Stronę napędza Drupal

Szkoła Letnia dla doktorantów: Migracje przymusowe – interwencje antropologiczne

Wydział Historyczny, Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza doktorantów do wzięcia udziału w Szkole Letniej "Migracje przymusowe – interwencje antropologiczne".

Szkoła Letnia realizowana jest w ciągu 10 dni szkoleniowych (85 godz. dydaktycznych) w terminach: 23-30.09.2019 r. oraz 26-27.10.2019 r. w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej Wydziału Historycznego (dalej: IEiAK), przy ul. Żurawiej 4 w Warszawie.

Uczestnikiem może być wyłącznie doktorant Uniwersytetu Warszawskiego, posiadający status doktoranta przez cały okres trwania Szkoły Letniej.

Uczestnik zgłasza chęć uczestnictwa w Szkole Letniej poprzez wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego na stronie internetowej: https://forms.gle/pbbNaQND5HeAtZBY6

Rejestracja do Szkoły Letniej rozpocznie się 04.06.2019 r. i przebiegać będzie w co najmniej II etapach:

  • I etap rejestracji obejmuje dni 04-09.06.2019 r. i skierowany jest do stypendystów programu „Zwiększanie mobilności doktorantów UW”.
  • II etap rejestracji obejmuje dni 10-30.06.2019 r. i skierowany jest do wszystkich doktorantów UW.
  • III etap rejestracji zostanie uruchomiony w przypadku niezebrania się w pierwszych dwóch etapach rekrutacji liczby uczestników wymaganych do uruchomienia Szkoły Letniej i obejmuje dni 01.07-15.09.2019 i skierowany jest do wszystkich doktorantów UW.

O przyjęciu do Szkoły Letniej decyduje kolejność zgłoszeń. Wyniki rekrutacji przekazane zostaną uczestnikom drogą mailową.

Szczegółowe informacje poniżej:

Regulamin Szkoły Letniej (pdf)

Program szkoły letniej (pdf)

Plan zajęć Szkoły Letniej (pdf)

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat