Stronę napędza Drupal

WYNIKI IV TURY KONKURSU NA WYKŁADOWCÓW WIZYTUJĄCYCH

Zakończyliśmy czwarty (i ostatni) nabór kandydatów na zagranicznych wykładowców wizytujących Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Programu ZIP. Tym razem nasze zaproszenie do składania zgłoszeń spotkało się ze szczególnie szerokim odzewem, a powołanej przez JM Rektora specjalnej komisji przypadło w udziale wyjątkowo trudne zadanie wyłonienia najlepszych spośród wybitnych kandydatów oraz rozdysponowania ostatnich funduszy projektowych przeznaczonych na ten cel.

Poniżej publikujemy listę osób zakwalifikowanych do zatrudnienia oraz listę rezerwową. Wkrótce będziemy kontaktowali się bezpośrednio z Jednostkami UW, które zgłosiły zwycięskich kandydatów, celem omówienia dalszych kroków procedury zatrudnieniowej. Osoby znajdujące się na liście rezerwowej mogą zostać zaproszone do współpracy w razie rezygnacji kandydatów z listy podstawowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim Kandydatom i Jednostkom UW za inicjatywę i nakład pracy poświęconej udziałowi w Programie.

W ten sposób powoli dobiega końca jeden z aspektów Programu ZIP, dzięki któremu w ciągu kilku lat udało nam się zaprosić kilkudziesięciu światowej sławy uczonych i wyjątkowych dydaktyków z całego świata do podzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami z całą społecznością uniwersytecką – studentami, doktorantami i pracownikami. Wierzymy, że ten wspólnie spędzony czas pozostawi trwały ślad, przyczyniając się istotnie do rozwoju potencjału naukowo-dydaktycznego i współpracy międzynarodowej naszego Uniwersytetu.

Lista zakwalifikowanych wykładowców wizytujących (pdf)

Lista rezerwowa (pdf)

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat