Stronę napędza Drupal

Aktualności

Realizacja wyjazdów przez doktorantów

Dodane dnia 2021.06.18

Ważna informacja dla doktorantów, którzy otrzymali dofinansowanie w II turze konkursu na wyjazdy w ramach Programu finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów UW w celach naukowych i dydaktycznych. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

Czytaj dalej

II tura rekrutacji do szkoły letniej dla studentów kierunków ścisłych i przyrodniczych

Dodane dnia 2021.06.17

Ruszyła II tura rekrutacji do studenckiej szkoły letniej „Zastosowania zaawansowanych technik przetwarzania danych w naukach przyrodniczych”, której organizatorem jest Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW.

Czytaj dalej

Wykład otwarty prof. Andrija Danylenki

Dodane dnia 2021.06.16

Katedra Studiów Interkulturowych Europy Środkowo-Wschodniej zaprasza na wykład otwarty pt. "Czy paralele mają punkt styczny? Konstantyn Filozof (862) i Ibn-Al-Nadim (998) o piśmie Rusinów okresu przedchrześcijańskiego", który wygłosi prof. Andriy Danylenko z Uniwersytetu Pace (USA).

Czytaj dalej

Międzynarodowa szkoła letnia dla doktorantów

Dodane dnia 2021.06.15

Wydział Neofilologii UW zaprasza do udziału w prowadzonej w języku angielskim doktoranckiej Szkole Letniej: The Psycholinguistics of Multilingualism. Rerutacja potrwa do 24 czerwca. 

Czytaj dalej

Wykładowcy wizytujący - wyniki III tury konkursu

Dodane dnia 2021.06.11

Zakończyła się III tura konkursu, w której wyłonieni zostali kandydaci do zatrudnienia na Uniwersytecie Warszawskim w semestrze zimowym 2021/2022 na stanowiskach wykładowców wizytujących.

Czytaj dalej

Wykład otwarty prof. Alexandra Medvedeva z Państwowego Uniwersytetu w Tiumeni

Dodane dnia 2021.06.10

W imieniu Katedry Studiów Interkulturowych Europy Środkowo-Wschodniej (Wydział Lingwistyki Stosowanej) zapraszamy na wykład otwarty prof. Alexandra Medvedeva z Państwowego Uniwersytetu w Tiumeni (Federacja Rosyjska) pt. „Arsenij Tarkowski i Olga Siedakowa: poetyka ekfrazy modernistycznej”.

Czytaj dalej

Seminarium “Żyj chFILO” z udziałem prof. F. Rosseta oraz prof. R. Małeckiego

Dodane dnia 2021.06.09

Samorząd Studentów Wydziału Neofilologii UW serdecznie zaprasza na rozmowę z udziałem prof. Françoisa Rosseta z Uniwersytetu w Lozannie oraz prof. R. Małeckiego z Wydziału Neofilologii UW: „O znaczeniu perspektywy badawczej na przykładzie badań nad Szwajcarią”.

Czytaj dalej

Wykład otwarty prof. Laurenta Chrzanovskiego

Dodane dnia 2021.06.07

W imieniu Wydziału Archeologii UW zapraszamy na wykład pt. „Lighting, a Witness of Apexes and Agonies of Societies through the Ages”, który wygłosi prof. Laurent Chrzanovski (Uniwersytet Luciana Blagi w Sybinie). Wykład odbędzie się 15 czerwca o godz. 13.15 w trybie online.

Czytaj dalej

Szkoła Letnia dla studentów kierunków ścisłych i przyrodniczych

Dodane dnia 2021.06.05

Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW zaprasza do udziału w szkole letniej Zastosowania zaawansowanych technik przetwarzania danych w naukach przyrodniczych.

Czytaj dalej

Sukces studentów kierunku Zarządzanie Big Data

Dodane dnia 2021.06.02

Aż 19 studentów kierunku Zarządzanie Big Data wzięło udział w Międzynarodowej Konferencji Big Data – rafinacja informacji – medycyna – ekonomia – media i zakwalifikowało swoje referaty do publicznej prezentacji i pokonferencyjnej publikacji.

Czytaj dalej

Wykład otwarty dr. Floriana Matei-Popescu

Dodane dnia 2021.06.01

W imieniu Wydziału Archeologii UW zapraszamy na wykład otwarty zatytułowany „Roman Camps in the Lower Danube area: how do we find them?”, który wygłosi dr Florian Matei-Popescu z Instytutu Archeologii Vasile Pârvan w Bukareszcie. Wykład odbędzie się 8 czerwca o godz. 11.30 w trybie online na...

Czytaj dalej

Brave Camp 7 – zapraszamy!

Dodane dnia 2021.05.27

Zapraszamy do udziału w letniej akademii przedsiębiorczości - Brave Camp 7, który odbędzie się na początku lipca w Chęcinach. Rekrutacja trwa do 31 maja.

Czytaj dalej

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat