Wykład otwarty prof. Daniele Stasi

Dodane dnia 2022.05.17

Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji zaprasza na wykład otwarty prof. Daniele Stasi z Uniwersytetu w Foggi pt. “The end of communist hegemony”. Some remarks on an ideological debate in the 1970s in Italy.

Wykłady otwarte dr. Torstena Lorenza

Dodane dnia 2022.05.16

Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW serdecznie zaprasza na wykłady otwarte dr. Torstena Lorenza, historyka społecznego i gospodarczego, wieloletniego wykładowcy na uniwersytetach europejskich.

Przeczytaj cały artykuł

Kolejna szkoła letnia dla studentów

Dodane dnia 2022.04.28

„Zaawansowane narzędzia IT oraz sposoby komunikacji w pracy (nie tylko) naukowej” to tytuł kolejnej, realizowanej w ramach Programu ZIP, szkoły letniej dla studentów UW. Jej organizatorem jest Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW.
Przeczytaj cały artykuł

Studencka szkoła letnia w j. angielskim – Podejście procesowe w zarządzaniu laboratorium

Dodane dnia 2022.04.25

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w wyjazdowej studenckiej szkole letniej pt. „Podejście procesowe w zarządzaniu laboratorium”.

Przeczytaj cały artykuł

Wykład otwarty dr. Davida Orrego-Carmona „Przekład i media w epoce cyfrowej”

Dodane dnia 2022.04.07

Instytut Lingwistyki Stosowanej zaprasza na wykład otwarty dr. Davida Orrego-Carmona z Aston University (Birmingham) pt. „Przekład i media w epoce cyfrowej”, który odbędzie się 31 maja 2022 r.

Przeczytaj cały artykuł

Wyniki konkursu na doktoranckie szkoły letnie

Dodane dnia 2022.03.31

Konkurs na organizację doktoranckich szkół letnich został rozstrzygnięty. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj cały artykuł

Zaproszenie na debatę “Doświadczenie migracji – moje doświadczenie”

Dodane dnia 2022.03.15

Wydział Neofilologii UW zaprasza na debatę "Doświadczenie Migracji - moje doświadczenie", która odbędzie się 18 marca (piątek) o godz. 17.30, ul. Dobra 55. W rozmowie udział wezmą: dr Olena Sakaliuk (Uniwersytet Kijowski im. B. Grinchenki) oraz prof. ucz. dr hab. Robert Małecki (Uniwersytet...

Workshop for international students

Dodane dnia 2022.03.14

Draw out your gremlin – break free of limiting beliefs and self-judgements – coaching workshop for international students. Check the next event organised by the Welcome Point!

Lecture by Carsten Junker

Dodane dnia 2022.03.03

We are pleased to announce an online lecture by Carsten Junker (TU Dresden) Field Notes toward American Studies as Relational Diversity Studies. This lecture is going to be the a part of the 2021/2022 Spring Edition of the American Studies Colloquium Series.

Przeczytaj cały artykuł

Wyniki konkursu na szkoły letnie w językach obcych dla studentów UW

Dodane dnia 2022.03.01

Zakończyła się ostatnia edycja konkursu na szkoły letnie w językach obcych dla studentów UW.  Publikujemy listę rankingową i gratulujemy zwycięzcom.

Przeczytaj cały artykuł

International Teaching and Research Internships Programme for PhD Students – third cycle of applications

Dodane dnia 2022.02.23

We invite PhD students of the University of Warsaw to participate in the competition within the International Teaching and Research Internships Programme.

Wyjazdy zagraniczne doktorantów – III tura konkursu

Dodane dnia 2022.02.23

Zapraszamy doktorantów UW do udziału w kolejnej edycji konkursu w programie wspierającym wyjazdy zagraniczne odbywane w celach naukowych lub dydaktycznych.