Pracownia terenowa – projekt Instytutu Kultury Polskiej

Dodane dnia 2022.09.27

Instytut Kultury Polskiej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego zakończył realizację projektu Pracownia terenowa, który był realizowany w ramach Programu „Studenci dla Otoczenia”.

Przeczytaj cały artykuł

Zarządzanie marką i działania marketingowe w sektorze usług finansowych

Dodane dnia 2022.09.12

Na Wydz. Zarządzania UW zakończył się projekt realizowany w ramach Programu „Studenci dla Otoczenia” – Zarządzanie marką i działania marketingowe w sektorze usług finansowych, który umożliwił studentom podniesienie kompetencji w zakresie realizacji działań na rzecz społeczności lokalnej...

Przeczytaj cały artykuł

Doktorancka szkoła letnia w zakresie walidacji metod pomiarowych i podejścia procesowego w laboratorium

Dodane dnia 2022.09.08

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza doktorantów UW do wzięcia udziału w szkole letniej, która odbędzie się w terminie 26.09-17.10.2022.

Przeczytaj cały artykuł

Jasno, szczerze, poprawnie – upraszczanie komunikacji bankowej w praktyce

Dodane dnia 2022.08.09

W ramach Programu „Studenci dla Otoczenia” partnerem studentów z Wydziału Polonistyki był mBank, który konsekwentnie zmienia styl komunikowania się z klientami – z formalnego, wręcz urzędowego, na bardziej ludzki, przyjazny, zrozumiały.

Doktorancka szkoła letnia

Dodane dnia 2022.08.08

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza doktorantów UW do wzięcia udziału w szkole letniej poświęconej zagadnieniom z zakresu metrologii chemicznej i zarządzania laboratorium.

Graduacja Akademii Zarządzania Dydaktyką Akademicką

Dodane dnia 2022.07.27

7 lipca odbyła się uroczysta graduacja Akademii Zarządzania Dydaktyką Akademicką – programu adresowanego do kierowników jednostek dydaktycznych, przewodniczących i wiceprzewodniczących rad dydaktycznych, kierowników studiów oraz dyrektorów szkół doktorskich.

Przeczytaj cały artykuł

Studencka szkoła letnia polskiego języka migowego

Dodane dnia 2022.07.13

Wydział Polonistyki UW zaprasza do udziału w studenckiej szkole letniej polskiego języka migowego, która odbędzie się w terminie 5 – 14 września 2022.

Program „Studenci dla Otoczenia” we współpracy z Gminą Izabelin

Dodane dnia 2022.07.10

Studenci WGiSR oraz WPiA UW wspólnie z przedstawicielami Gminy Izabelin pracowali nad projektami zagospodarowania przestrzennego wsi Mościska.

IPLC – Intensive Polish Language Course for UW students

Dodane dnia 2022.07.10

The University of Warsaw is offering an unpaid 40-hour intensive Polish language course. The course is aimed at preparing international students for living, learning, working and enjoying living in Poland.

Doktorancka szkoła letnia – Parlament i obywatele – ostatnie wolne miejsca

Dodane dnia 2022.06.20

Wydział Prawa i Administracji UW zaprasza doktorantów do udziału w szkole letniej pt. „Parlament i obywatele”, która odbędzie się w dniach 4–8 i 11–15 lipca 2022 roku. Trwa rekrutacja uzupełniająca.

Zakończenie II edycji Akademii Dziekanów

Dodane dnia 2022.06.14

Uroczysta graduacja II edycji Akademii Dziekanów odbyła się 30 maja w Sali Kolumnowej Wydziału Historii UW, podczas której głos zabrał m.in. Jego Magnificencja Rektor UW, prof. dr hab. Alojzy Nowak.

Doktorancka szkoła letnia – Parlament i obywatele

Dodane dnia 2022.06.02

Wydział Prawa i Administracji UW zaprasza doktorantów do udziału w szkole letniej pt. „Parlament i obywatele”, która odbędzie się w I połowie lipca 2022.