Stronę napędza Drupal

Aktualności

Podsumowanie Programu ZIP

Dodane dnia 2024.07.15

9 159 beneficjentów, 50 zaangażowanych jednostek organizacyjnych, 150 projektów dydaktycznych, 1 450 wydarzeń to liczby, którymi można podsumowywać realizację Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju UW (ZIP).

Przeczytaj cały artykuł

Podsumowanie Programu „Studenci dla Otoczenia”

Dodane dnia 2024.02.01

Zakończyła się realizacja Programu „Studenci dla Otoczenia”, którego celem było kształcenie kompetencji praktycznych i społecznych studentów poprzez przygotowanie i realizację projektu na rzecz wybranej instytucji czy grupy społecznej, przy współpracy z tutorami oraz ekspertami z instytucji...

Przeczytaj cały artykuł

Dane dydaktyczne w innowacyjnym ujęciu – SAD

Dodane dnia 2023.12.18

Zapraszamy do lektury artykułu autorstwa p. Małgorzaty Poławskiej z Biura ds. Wspomagania Rozwoju UW, poświęconego przeglądarce danych dydaktycznych, który ukazał się w miesięczniku „IT w Administracji”.

Przeczytaj cały artykuł

Szkoła letnia polskiego języka migowego: Rozwijanie kompetencji społecznych w kontaktach z osobami g/Głuchymi z elementami komunikacji transgranicznej

Dodane dnia 2023.09.29

Wydział Polonistyki UW zaprasza studentów studiów II stopnia na kierunku filologia polskiego języka migowego do udziału w szkole letniej.

Przeczytaj cały artykuł

Laboratorium Trójmiasta – miejska szkoła kompetencji społecznych

Dodane dnia 2023.09.29

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW zaprasza studentów do udziału w szkole letniej, która odbędzie się w terminie 18-24 października w Gdańsku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Przeczytaj cały artykuł

Adaptation workshops: Onboarding at the UW & Cultural Orientation in Poland

Dodane dnia 2023.09.18

We invite long-term international students to super handy and interesting workshops.

Przeczytaj cały artykuł

W morzu umiejętności społecznych menedżera – studencka szkoła letnia

Dodane dnia 2023.08.14

Wydział Zarządzania UW zaprasza studentów do udziału w wyjazdowej szkole letniej, która odbędzie się w terminie 15.09-23.09.2023 nad polskim morzem.

Przeczytaj cały artykuł

Studencka szkoła letnia „Morze Ci pomoże. Kompetentnie.”

Dodane dnia 2023.07.21

Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji zaprasza studentów UW do udziału w studenckiej wyjazdowej szkole letniej kompetencji społecznych, która odbędzie się nad polskim morzem.

Przeczytaj cały artykuł

Studencka szkoła letnia w Beskidzie Niskim

Dodane dnia 2023.07.18

Wydział Historii UW zaprasza studentów do udziału w szkole letniej pn. „Komunikacja międzykulturowa i międzydyscyplinowa w środowisku i warsztacie pracy historyka”, która odbędzie się w terminie 14-20 września 2023 r. w Beskidzie Niskim.

Przeczytaj cały artykuł

Zajęcia ogólnouniwersyteckie w bloku wakacyjnym

Dodane dnia 2023.07.13

Studenci korzystają z wakacyjnej oferty zajęć ogólnouniwersyteckich. Ich organizatorami są m.in. Wydział Neofilologii UW oraz Biuro Innowacji Dydaktycznych UW.

Przeczytaj cały artykuł

IPLC – Intensive Polish Language Course for UW students

Dodane dnia 2023.07.12

The University of Warsaw is offering an unpaid 40-hour intensive Polish language course. The course is aimed at preparing international students for living, learning, working and enjoying living in Poland.

Przeczytaj cały artykuł

Kursy j. polskiego dla nowo przyjętych studentów uchodźców z Ukrainy

Dodane dnia 2023.07.10

Nowo przyjętych studentów uchodźców z Ukrainy zapraszamy na intensywne kursy j. polskiego, które odbędą się we wrześniu. Ich organizatorem jest Polonicum UW.

Przeczytaj cały artykuł

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat