Stronę napędza Drupal

Akademia Liderów – spotkanie informacyjne

Wiosną 2020 r. rusza program szkoleniowy dla kadry kierowniczej Uniwersytetu Warszawskiego – Akademia Liderów. Zakończyły się już prace nad programem szkoleń i niebawem rozpocznie się rejestracja uczestników.

21 stycznia 2020 r. o godzinie 14.00 w auli A/B  w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW na Kampusie Ochota (ul. Żwirki i Wigury 101) odbędzie się spotkanie informacyjne dla przyszłych uczestników Akademii Liderów, na którym przedstawiony zostanie program.

Na spotkaniu poruszone zostaną kwestie dotyczące:

  • głównych założeń programu szkoleniowego,
  • zakresu merytorycznego szkoleń po uwzględnieniu efektów przeprowadzonych konsultacji, warsztatów, badania ankietowego i rekomendacji Zespołu Rektorskiego,
  • szczegółowych informacji nt. zasad udziału w Akademii Liderów, rejestracji uczestników i terminów szkoleń.

W spotkaniu weźmie udział zespół odpowiedzialny za przygotowanie programu merytorycznego Akademii – dr hab. Mirosława Huflejt-Łukasik, dr Dorota Kobylińska, dr Piotr Pawłowski i dr Rafał Stefański.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zapisy.

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem platformy dostępnej pod adresem: http://www.szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/ do 19 stycznia (23:59). Logowanie do platformy odbywa się za pomocą konta CAS – w załączeniu instrukcja logowania.

Platforma będzie narzędziem służącym do rejestracji uczestników Akademii Liderów, a docelowo także do komunikacji osób biorących udział w programie. Na platformie będą także zamieszczane materiały merytoryczne dotyczące szkoleń.

Instrukcja logowania (pdf)

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat