Akademia Liderów - czas start!

Rusza Akademia Liderów, której celem jest wsparcie liderów UW  w realizacji zadań związanych z kierowaniem zespołem oraz stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń i dyskusji, prowadzących do generowania nowych, ciekawych rozwiązań organizacyjnych.

Terminy realizacji

Program będzie realizowany od wiosny 2020 r. do końca 2021 r. Każdy uczestnik weźmie udział w 6-ciu dwudniowych szkoleniach. Pierwsze z nich odbędzie się poza Warszawą, natomiast kolejne będą miały charakter stacjonarny. Poszczególne szkolenia będą odbywały się w odstępach czasowych liczących od kilku do kilkunastu tygodni. Szczegółowy harmonogram zostanie udostępniony na nowej platformie dedykowanej szkoleniom pracowników Uczelni www.szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl w styczniu 2020 r., tj. wraz z uruchomieniem rejestracji do programu. Poszczególne etapy przygotowania i realizacji programu będzie można śledzić na stronie Zintegrowanego Programu Rozwoju https://zip.uw.edu.pl.

Dostosowanie do potrzeb

Aby zakres merytoryczny programu był jak najbliższy faktycznym potrzebom kadry kierowniczej, zapraszamy wszystkich pracowników administracji do udziału w krótkim badaniu ankietowym dostępnym pod linkiem:

Ponadto w dn. 14-15 i 21 listopada br. przedstawiciele kadry zarządzającej oraz uczestników programu wezmą udział w warsztatach pn. „Rozwój kluczowych kompetencji kadry kierowniczej Uniwersytetu Warszawskiego”. Celem spotkań będzie wypracowanie priorytetowych zagadnień istotnych dla liderów Uniwersytetu Warszawskiego.

Rekrutacja do programu

Uczestnicy programu zostaną wskazani przez Rektora, Dziekanów, Kanclerza, Dyrektorów i Kierowników Jednostek. Osoby te zostaną zaproszone przez zespół ds. szkoleń do zapisania się do wybranej przez siebie grupy, rejestrując się na platformie jak wyżej.