Stronę napędza Drupal

Akademia Zarządzania Dydaktyką Akademicką

11 grudnia odbędzie się uroczysta inauguracja Akademii Zarządzania Dydaktyką Akademicką – programu szkoleń i warsztatów adresowanych do kierowników jednostek dydaktycznych, a w części również do przewodniczących rad dydaktycznych oraz kierowników studiów.

Celem Akademii jest wsparcie kierowników jednostek dydaktycznych w realizacji koordynowanych przez nich działań. Powstały z inicjatywy Zespołu Rektorskiego program jest przede wszystkim odpowiedzią na potrzebę profesjonalnego przygotowania do projektowania i zarządzania procesem kształcenia we wszystkich istotnych wymiarach – od współpracy i współdziałania z poszczególnymi podmiotami statutowymi, po rozstrzyganie spraw studenckich, organizowanie dydaktyki i dbałość o jakość kształcenia.

Program jest realizowany przez Biuro Spraw Pracowniczych pod opieką merytoryczną Pełnomocnika Rektora ds. jakości kształcenia we współpracy z Biurem Programu ZIP i Innowacji Dydaktycznych pod patronatem Prorektora ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Sławomira Żółtka. Partnerem szkoleń menedżerskich jest Międzynarodowe Centrum Zarządzania na Wydziale Zarządzania.   

Pierwsze szkolenia w Akademii Zarządzania Dydaktyką Akademicką UW rozpoczną się w grudniu 2020 i potrwają do grudnia 2021 roku.

Wśród wykładowców Akademii znajdą się eksperci wewnętrzni UW, znający wewnętrzne regulacje i praktyki UW, a także gościnnie wykładowcy z innych uczelni.

Szczegółowy harmonogram szkoleń i warsztatów oraz zasady uczestnictwa w Akademii zostaną podane podczas Inauguracji.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat