Angielski, hiszpański i rosyjski dla administracji

30 sierpnia oraz 4 i 11 września rozpoczną się zapisy na kursy językowe z angielskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego dla pracowników administracji. Początek zajęć w październiku.

W nowym roku akademickim dla pracowników administracji Uniwersytetu Warszawskiego odbędą się finansowane z programu ZIP 30-godzinne kursy językowe z możliwością kontynuacji nauki. Zajęcia będą odbywać się w godz. 8.30-10.30 lub 13.30-16.30 na kampusie centralnym i kampusie Ochota.

Terminy zapisów

• 30 sierpnia, godz. 12.00 – rosyjski (poziom A1+ oraz B1/B2)
  • 4 września, godz. 12.00 – hiszpańskiego (od podstaw, poziom A1 oraz A1/A2)
  • 11 września, godz. 12.00 – angielski na różnych poziomach (osoby, które chcą zapisać się na poziom B1 lub wyższy, wcześniej powinny zrobić test dostępny na platformie COME i wybrać odpowiedni poziom)

Zapisy odbywają się wyłącznie przez platformę COME. Aby móc się zarejestrować, należy posiadać konto CAS. Pracownicy, którzy nie mają tego konta, powinni zwrócić się o jego założenie do Działu Serwisu Informatycznego (mailowo: helpdesk@uw.edu.pl lub telefonicznie 22 55 20 836, 22 55 22 005). Pracownicy administracji wydziałowej powinni zwrócić się w tej sprawie do pełnomocników ds. USOS na wydziale.

Instrukcja logowania na platformie COME

Pracownicy, którzy chcą wziąć udział w kursach, powinni zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie Dokumenty dla pracowników administracji.