Stronę napędza Drupal

BUW dla sów

Tegoroczna edycja „BUW dla sów” potrwa do 15 czerwca. To okazja, by nadrobić zaległości i przygotować się do zbliżającej się wielkimi krokami sesji egzaminacyjnej. Biblioteka jest dostępna dla studentów do godz. 05.00!

W poniedziałek 20 maja ruszyła letnia edycja akcji Biblioteki Uniwersyteckiej „BUW dla sów”, która potrwa do soboty 15 czerwca. Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem studentów Uniwersytetu Warszawskiego, ale także innych stołecznych uczelni, bowiem do Biblioteki Uniwersyteckiej dostęp mają wszyscy studenci posiadający ważne karty biblioteczne.

W tym czasie studenci mogą nie tylko przygotowywać się do sesji, nadrabiać zaległości, ale także wziąć udział w ciekawych wydarzeniach organizowanych przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Na studentów czekają super konkursy, strefa chilloutu od Banku BNP Paribas, warsztaty ruchowe w ogrodach BUW i całe mnóstwo innych atrakcji.

Podczas akcji „BUW dla sów” swoją obecność zaakcentował także Program ZIP. Dzięki zaangażowaniu Samorządu UW, za które bardzo dziękujemy, studenci mogą zapoznać się z ofertą nowych studiów II stopnia, dowiedzieć się o realizowanych w Programie ZIP Szkołach Letnich i innych działaniach Programu.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat