Czerwcowe szkolenia dla nauczycieli akademickich

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń dla nauczycieli akademickich, które odbędą się w czerwcu. W harmonogramie znajdą Państwo nowe tematy zarówno z obszaru kompetencji miękkich, jak i obsługi narzędzi elektronicznych. Szkolenia „Google Meet w praktyce - ćwiczenia” oraz "Student ze spektrum autyzmu – potrzeby, potencjał i możliwości wsparcia” rozpoczynają się już 5 czerwca (zostały ostatnie wolne miejsca). Wszystkie szkolenia, na które aktualnie jest prowadzona rekrutacja, znajdą Państwo w załączonym harmonogramie.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie oraz zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1) wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2) wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

W szkoleniach realizowanych w ramach Programu ZIP mogą uczestniczyć nauczyciele akademiccy, którzy w semestrze następującym po odbytym szkoleniu mają zaplanowane zajęcia dydaktyczne – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa (w załączeniu) i Regulamin. Bieżące informacje są również dostępne na stronie www.zip.uw.edu.pl w zakładce Wykładowcy. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.

Do pobrania:

Harmonogram szkoleń dla nauczycieli akademickich (pdf)