Jesienne szkolenie dla pracowników administracji

W poniedziałek 5 sierpnia o godz. 12.00 rozpoczną się zapisy na szkolenie, które odbędzie się w dniach 18-20 września w Chęcinach: „RADZENIE SOBIE W SYTUACJACH TRUDNYCH – O SILE UWAŻNOŚCI I ASERTYWNOŚCI W PRACY I CODZIENNYM ŻYCIU".

Szkolenie poprowadzą trenerki z Wydziału Psychologii UW - dr Alicja Gniewek  i dr Agnieszka Wojnarowska.

Zapisy wyłącznie przez Platformę Kampus.

W pierwszej kolejności zapraszamy:

1. osoby, które nie były na szkoleniach w Chęcinach we wrześniu i listopadzie ubiegłego roku oraz w maju br. i nie uczestniczyły w warsztatach z uważności 3 czerwca br. i asertywności (13.12.2018 i 15.03.2019)
  2. osoby, które spełniają powyższy warunek i nie dostały się na szkolenie w maju z powodu braku miejsc, o ile są zainteresowane tematyką wrześniowego szkolenia (w dniach 20-22 listopada planowane jest drugie szkolenie w Chęcinach dot. równowagi praca – życie osobiste).

Po zakwalifikowaniu osób spełniających powyższe kryteria, przyjęci będą pozostali chętni wg kolejności zgłoszeń.