Kolejna szkoła letnia dla studentów

Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW zaprasza studentów UW do udziału w szkole letniej, prowadzonej w j. angielskim, pt. „Zaawansowane narzędzia IT oraz sposoby komunikacji w pracy (nie tylko) naukowej”, która odbędzie się w terminie: od 27 czerwca do 8 lipca 2022 r.

Głównym celem kształcenia jest wzmocnienie kompetencji cyfrowych (programowanie w języku Python i R) oraz kompetencji miękkich (ze sztuki komunikacji wizualnej/podstaw języka fotografii), wysoko cenionych na współczesnym rynku pracy, a także pogłębienie znajomości dziedzinowej terminologii w języku angielskim. W szczególności studenci:

• zapoznają się z językiem programowania Python oraz R
  • pogłębią znajomość języka angielskiego (słownictwo techniczne)
  • rozwiną umiejętności poprawnej komunikacji m. in. w kontekście przekazu informacji naukowej w sposób werbalny, jak i wizualny.

Kandydat/ka zgłasza chęć uczestnictwa w szkole letniej poprzez wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego na stronie internetowej: http://akademia.icm.edu.pl/szkolenia/studencka-szkola-letnia-2022/

Warunkiem uczestnictwa w szkole letniej jest znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (średniozaawansowany). Kandydaci ubiegający się o udział w szkole letniej podczas rejestracji zostaną poproszeni o wypełnienie krótkiego testu kompetencji, który pozwoli wstępnie poznać przyszłych uczestników.

I tura rejestracji do szkoły letniej rozpocznie się 28.04.2022 r. (czwartek) i zakończy się 18.05.2022 r. (środa). W przypadku niewypełnienia wszystkich dostępnych miejsc,zostanie uruchomiona II tura rekrutacji w dniach 23.05.2022 r. (poniedziałek) - 12.06.2022 r. (niedziela).

O wynikach rekrutacji uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową w terminie do 3 dni po zakończeniu danej tury rekrutacji.

Do pobrania:

Regulamin Szkoły Letniej