Kolejne szkolenia dla nauczycieli akademickich

Zapraszamy do zapoznania się z planem szkoleń dla nauczycieli akademickich, które zostały zaplanowane w okresie od 19 października do 19 listopada 2020 r.

Pod koniec października odbędą się pierwsze szkolenia z obsługi aplikacji ZOOM oraz z zastosowania Design Thinking w dydaktyce. Zaplanowane zostały także dodatkowe terminy szkoleń z zakresu narzędzi informatycznych do aktywizacji studentów podczas zajęć, tworzenia prezentacji i multimediów, czy Google Meet.

W ofercie listopadowej znalazły się zarówno nowe tematy szkoleń dydaktycznych (m.in. dotyczące udzielania informacji zwrotnej w nauczaniu dorosłych czy mediacji w kształceniu językowym), jak i  dotyczące obsługi narzędzi informatycznych (w tym Google Meet w jęz. angielskim) oraz rozwoju kompetencji miękkich.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie oraz zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

W szkoleniach realizowanych w ramach programu ZIP mogą uczestniczyć etatowi nauczyciele akademiccy, którzy w semestrze następującym po odbytym szkoleniu mają zaplanowane zajęcia dydaktyczne – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa i Regulamin dostępne na platformie szkoleniowej przy każdym szkoleniu.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.

Do pobrania: HARMONOGRAM SZKOLEŃ