Międzynarodowa Szkoła Letnia Euromaster Measurement Science in Chemistry (MSC)

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w Międzynarodowej Szkoły Letniej Euromaster Measurement Science in Chemistry (MSC), która będzie realizowana w formie zdalnej w ciągu 15 dni szkoleniowych (100 h dydaktycznych) w terminach: 28.06.2021-02.07.2021; 05.07.2021-09.07.2021 oraz 12.07.2021-16.07.2021.

Szkoła letnia „MSC International Euromaster Summer School on Analytical Science, Metrology and Accreditation” to narzędzie do poszerzenia wiedzy z zakresu jakości pomiarów chemicznych i łatwiejszego startu absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego na rynku pracy.

Szkoła Letnia MSC jest uzupełnieniem wiedzy z zakresu metrologii chemicznej, jakości badań chemicznych oraz akredytacji. Szkoła  jest skierowana do studentów UW II i III roku studiów I stopnia oraz studentów studiów II stopnia na kierunku chemia bądź innym, pokrewnym, którzy podejmują świadomie wyzwanie, jakim jest funkcjonowanie w zespole wielokulturowym oraz rozumieją potrzebę rozwijania swoich kompetencji w zakresie jakości pomiarów chemicznych, metod analitycznych, metrologii i akredytacji.

Kandydat zgłasza chęć uczestnictwa w Szkole Letniej, przesyłając na adres: msc.summerschool@cnbc.uw.edu.pl zgłoszenie rekrutacyjne zawierające następujące dane: imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz informacje potwierdzające spełnienie wymagań rekrutacyjnych.

Od Kandydatów wymaga się:

• zaliczenia przedmiotów w ramach programu studiów z zakresu chemii analitycznej, metrologii i akredytacji (za każdy zaliczony przedmiot: 5 pkt, max. 20 pkt);
  • znajomości języka angielskiego - przy ocenie brane są pod uwagę certyfikaty językowe wydane przez jednostki Uniwersytetu Warszawskiego, certyfikaty wydane przez inne instytucje lub inne formy poświadczeń (poświadczenie znajomości języka obcego: 10 pkt, max. 10 pkt).

Rejestracja do Szkoły Letniej zostanie przeprowadzona w następujących terminach:

I tura 26.05.2021-09.06.2021 – wyniki rekrutacji 10.06.2021 r.;

II tura 16.06.2021-23.06.2021 – wyniki rekrutacji 24.06.2021 r.

O przyjęciu do Szkoły Letniej decyduje kolejność zgłoszeń.

O wynikach konkursu kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie za pośrednictwem poczty e-mail do 10.06.2021 r. (I tura rekrutacji) lub do 24.06.2021 r. (II tura rekrutacji).

Do pobrania:

Regulamin Szkoły Letniej