Nowe OGUNY dla doktorantów

Zapraszamy wszystkich doktorantów UW do udziału w zajęciach ogólnouniwersyteckich oferowanych w programie ZIP.

W ciągu kolejnych trzech lat Uniwersytet Warszawski uruchomi kilkadziesiąt grup zajęć adresowanych wyłącznie do doktorantów i skoncentrowanych na kształceniu kompetencji miękkich oraz umiejętności dydaktycznych, popularyzatorskich, językowych, informatycznych i innych, przydatnych w działalności naukowej oraz na rynku pracy, niezwiązanych wprost ze studiowaną dyscypliną naukową.

Trwa rejestracja na pierwsze zajęcia (w każdej grupie zostało już tylko kilka miejsc):

• Infrastruktura i metody otwartej nauki – ZIP
  • Portfolio jako narzędzie rozwoju nauczyciela akademickiego – ZIP
  • The Fundamentals of E-learning with the Use of the General University E-learning Platform – ZIP (zajęcia w języku polskim i w razie potrzeby w języku angielskim)

Rejestracja odbywa się za pomocą systemu USOS. Wszyscy doktoranci UW otrzymali pulę 60 bezpłatnych żetonów ZIP do wykorzystania w roku akademickim 2018/2019. Taką samą liczbę żetonów doktoranci otrzymają w każdym następnym roku trwania programu.

Informacja o zajęciach w semestrze letnim 2018/2019 zostanie opublikowana na stronie ZIP pod koniec grudnia. Rejestracja rozpocznie się 31 stycznia 2019 r. Szczegółowe zasady realizacji zajęć znajdują się w regulaminie.