Kierunki studiów II stopnia – listy rankingowe

Zgodnie z regulaminem konkursów na projekty przygotowania i wdrożenia nowych programów kształcenia na studiach II stopnia prowadzonych w języku polskim i angielskim, który został ogłoszony w Zarządzeniach Rektora UW nr 26 i 27, publikujemy listy rankingowe nowych i przemodelowanych programów kształcenia zatwierdzone przez Rektora Uniwersytetu Warszawskiego.

Nowe programy kształcenia w języku angielskim

1. Wydział Fizyki, kierunek: Physics – 94 pkt.
  2. Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem wraz z Wydziałem Zarządzania, kierunek: Sustainable Development – 92 pkt.
  3. Wydział Psychologii wraz z Wydziałem Filozofii i Socjologii, kierunek: Cognitive Science – 87 pkt.
  4. Wydział Historyczny, Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej, kierunek: MA in Forced Migrations – 82 pkt.
  5. Wydział Polonistyki, kierunek: Projects for Future. Critical Theory and Practice – 76 pkt.
  6. Wydział Pedagogiczny wraz ze Szkołą Języków Obcy, kierunek: Bilingual, International and Language Education in Primary School – 67 pkt.

Nowe programy kształcenia w języku polskim

1. Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii wraz z Wydziałem Geografii, kierunek: Strategie dziedzictwa kulturowego – 95 pkt.
  2. Wydział Geologii, kierunek: Geologia poszukiwawcza – 90 pkt.
  3. Wydział Polonistyki, kierunek: Filologia polskiego języka migowego – 88 pkt.
  4. Wydział Filozofii i Socjologii, kierunek: Nowe Technologie w badaniach społecznych – 84 pkt.
  5. Wydział Neofilologii, kierunek: Helwetologia – 56 pkt.
  6. Wydział Orientalistyczny, kierunek: Komunikacja międzykulturowa – 53 pkt.

Przemodelowane programy kształcenia w języku polskim

1. Wydział Geografii, program: Gospodarka przestrzenna – 92 pkt.
  2. Wydział Nauk Ekonomicznych, program: Ekonomia – 91 pkt.
  3. Wydział Geologii, program: Geologia stosowana – 81 pkt.
  4. Wydział Pedagogiczny, program: Andragogika – Trener kompetencji miękkich – 75 pkt.
  5. Wydział Lingwistyki Stosowanej, program: Edukacja obcojęzyczna – 65 pkt.
  6. Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego, program: Samorząd Terytorialny i polityka regionalna – 32 pkt.

Listy rankigowe (pdf)