Nowa oferta szkoleń dla nauczycieli akademickich

Sekcja ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich Biura Spraw Pracowniczych zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoleń na luty 2021 r. dla nauczycieli akademickich*.

Początek lutego to ostatni moment, by skorzystać ze szkoleń nt. „Zdalne egzaminy pisemne i ustne - przygotowanie do sesji” prowadzone przez dr. Michała Kozdrę, w terminach:

- 2 lutego, godz. 9:00-14:00 (rekrutacja do 1 lutego, godz. 12:00)

- 8 lutego, godz. 9:00-14:00 (rekrutacja do 4 lutego, godz. 10:00)

Program szkolenia zawiera również obsługę Google Forms.

Ponadto w kategorii szkoleń z obsługi narzędzi informatycznych szczególnie polecamy:

- „Jak się przygotować do prowadzenia zajęć online z wykorzystaniem platformy Zoom?”, w terminie 3 lutego, godz. 9:00-13:30 (rekrutacja do 1 lutego, godz. 10:00);

- „Interaktywne prezentacje i przekaz wizualny przy wykorzystaniu serwisów webowych i aplikacji” w terminie 11 lutego, godz. 9:00-13:30.

Oba szkolenia poprowadzi p. Noemi Gryczko – ekspert Inkubatora UW.

W ofercie na najbliższy miesiąc zamieściliśmy również szkolenia z kompetencji miękkich, w tym dotyczące technik i aplikacji wspierających produktywność i zarządzanie czasem, inteligencji emocjonalnej oraz komunikacji z wielokulturową grupą studentów i studentek.

Pozostałe tematy szkoleń oraz szczegółowe informacje nt. terminów i rekrutacji są w załączonym HARMONOGRAMIE. W celu rejestracji na wybrane szkolenie zapraszamy na platformę: http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich w ramach programu ZIP mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa i Regulamin dostępne na platformie szkoleniowej przy każdym szkoleniu. Przypominamy, że w przypadku szkoleń menedżerskich obowiązują inne kryteria kwalifikacji uczestników.

Bieżące informacje są również dostępne na stronie: www.zip.uw.edu.pl.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl