Stronę napędza Drupal

Studencka szkoła letnia w j. angielskim – Podejście procesowe w zarządzaniu laboratorium

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w wyjazdowej, prowadzonej w języku angielskim, studenckiej szkole letniej pt. „Podejście procesowe w zarządzaniu laboratorium”. Szkoła letnia odbędzie się w dniach: 10.07.2022 - 24.07.2022 w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach.  

W szkole letniej mogą wziąć udział studenci UW, którzy posiadają status studenta co najmniej drugiego roku studiów I stopnia albo są studentami studiów II stopnia na kierunku chemia bądź innym kierunku pokrewnym. Kandydaci do szkoły to osoby, które rozumieją potrzebę rozwijania swoich kompetencji w zakresie jakości pomiarów chemicznych, metod analitycznych, metrologii i akredytacji. Szkoła letnia  to narzędzie do poszerzenia wiedzy z zakresu zarządzania laboratorium, zarządzania ryzykiem, identyfikacji procesów w działalności laboratoryjnej oraz jakości wyników pomiarów, umożliwiająca łatwiejszy start absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego na rynku pracy.  

Kandydat do udziału w szkole letniej zgłasza chęć uczestnictwa w szkole letniej poprzez formularz: https://forms.gle/VC9yuBUjEY4hjBuV6, zawierający następujące dane: imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz informacje potwierdzające spełnienie wymagań rekrutacyjnych.

Od kandydatów do udziału w szkole letniej wymaga się:

- zaliczenia przedmiotów w ramach programu studiów z zakresu chemii analitycznej, metrologii i akredytacji;

- znajomości języka angielskiego – przy ocenie brane są pod uwagę certyfikaty językowe wydane przez jednostki Uniwersytetu Warszawskiego, certyfikaty wydane przez inne instytucje lub inne formy poświadczeń.

Rejestracja do szkoły letniej zostanie przeprowadzona w następujących terminach:

I tura 09.05.2022-22.05.2022 – wyniki rekrutacji 25.05.2022 r.

II tura 01.06.2022-12.06.2022 – wyniki rekrutacji 15.06.2022 r.

O wynikach konkursu kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie za pośrednictwem poczty e-mail do 25.05.2022 r. (I tura rekrutacji) lub do 15.06.2022 r. (II tura rekrutacji).

Do pobrania:

Regulamin Szkoły Letniej

Program Szkoły Letniej

Plan Szkoły Letniej 

Zapraszamy! 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat