Stronę napędza Drupal

Szkoła letnia dla doktorantów

Wydział Psychologii UW zaprasza do udziału w drugiej doktoranckiej szkole letniej organizowanej w programie ZIP, która odbędzie się w dniach 4-8 i 11-15 lutego. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się 22 stycznia o godz. 16.00.

„Matlab, EEGLab, SPM, Python i Psychopy – podstawy programowania, projektowania eksperymentów i analizy danych EEG i fMRI przy użyciu wymienionych narzędzi” to tytuł szkoły dla doktorantów, której organizatorem jest Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Szkolenie potrwa 10 dni – od 4 do 8 lutego oraz od 11 do 15 lutego 2019 roku i łącznie będzie obejmowało 80 godzin dydaktycznych. Zajęcia będą odbywały się na Wydziale Psychologii (ul. Stawki 5/7).

Rekrutacja

Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się 22 stycznia o godz. 16.00 i zakończy się 25 stycznia – link do formularza (liczba miejsc jest ograniczona).

O przyjęciu do szkoły letniej decyduje kolejność zgłoszeń z uwzględnieniem pierwszeństwa dla stypendystów programu „Zwiększenie mobilności doktorantów UW”. Warunkiem uczestnictwa w szkole jest posiadanie podstawowej wiedzy dotyczącej technik neuroobrazowania (fMRI, EEG).

Ważne dokumenty

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat