Szkoła letnia dla studentów!

Wydział Neofilologii UW zaprasza studentów następujących kierunków:

• Helwetologii (studenci wpisani na I rok studiów II stopnia)
  • Germanistyki (studenci wpisani na I rok studiów II stopnia)
  • Europeistyki (studenci wpisani na I rok studiów II stopnia)
  • Studia Filologiczno-kulturoznawcze (studenci wpisani na I rok studiów II stopnia)

do udziału w szkole letniej – Kompetencje interkulturowe w zespołach wielokulturowych.

Szkoła letnia obejmuje 10 dni szkoleniowych (80h dydaktycznych) i odbywa się w terminie: 10.02-19.02.2020r. na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Dobrej 55 w Warszawie.

Uczestnik zgłasza chęć uczestnictwa w szkole letniej poprzez wypełnienie i przesłanie na adres mgr.helwetologia@uw.edu.pl następujących danych: imię, nazwisko/kierunek i rok studiów.

Warunkiem uczestnictwa w szkole letniej jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (średniozaawansowany) ESOKJ. O przyjęciu do szkoły letniej decyduje spełnienie przez studenta warunków uczestnictwa.

Rejestracja do szkoły letniej rozpocznie się 03.02.2020r. i zakończy się 06.02.2012r.

O wynikach rekrutacji uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową w terminie do 07.02.2020 r.

Z przyczyn niezależnych od organizatora szkoła letnia nie odbędzie się w planowanym terminie.

Program Szkoły Letniej (doc)

Plan Szkoły Letniej (doc)

Regulamin Szkoły Letniej (doc)