Szkolenia dla kadry kierowniczej i administracyjnej

We wrześniu odbędą się dwa szkolenia – z zarządzania zmianą przeznaczone dla kadry kierowniczej oraz dotyczące dobrej komunikacji dla kadry administracyjnej.

Dwudniowe szkolenia odbędą się w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach.

Od 12 do 14 września zaplanowano szkolenie dla kadry kierowniczej „Panta rhei – jak radzić sobie ze zmianami” dotyczące psychologicznych aspektów zmiany. W szkoleniu wezmą udział kierownicy biur administracji i ich zastępcy.

Od 19 do 21 września odbędzie się szkolenie dla pracowników administracji zatytułowane „Dobre komunikowanie się”, w którym będą uczestniczyć pracownicy uniwersyteckiej administracji.

Osoby, które z powodu braku miejsc nie będą mogły wziąć udziału w szkoleniu wrześniowym, mają zapewniony udział w szkoleniu listopadowym również w Chęcinach, jeżeli wyrażą chęć uczestniczenia w nim.

Szczegółowe informacje pod numerami: 22 55 26 019, 600 349 072.

Szkolenia są organizowane w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO WER, ścieżka 3.5.