Szkolenia z kompetencji miękkich dla pracowników administracji

W listopadzie i w grudniu odbędą się ogólnodostępne, jednodniowe, stacjonarne szkolenia z kompetencji miękkich dla pracowników administracji:

• 27 listopada „Inteligencja emocjonalna w pracy – jak kierować emocjami w relacjach zawodowych”
  • 10 grudnia „Etykieta urzędnicza”
  • 12 grudnia „Trudny klient – student i pracownik z problemami psychicznymi”
  • 13 grudnia „Asertywność w pracy”

Zapisy na szkolenia rozpoczną się 19 listopada o godz. 12.00 za pomocą platformy Kampus, na której znajdują się również program szkoleń i szczegółowe informacje. Instrukcja dla osób, które nie są zalogowane na platformie.

Szczegółowe informacje: Grażyna Pawelec (22 55 26 019, 662 369 079), Agnieszka Leśniewska (600 349 072); e-mail: szkolenia.prac@adm.uw.edu.pl.

6, 7 i 14 grudnia odbędą się także szkolenia z komunikacji przeznaczone dla pracowników administracji Wydziału Chemii i Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych.