SZKOŁY LETNIE DLA DOKTORANTÓW. WYNIKI KONKURSU

Szanowni Państwo,

Informujemy, że konkurs na doktoranckie szkoły letnie na rok 2020 został rozstrzygnięty.

Na podstawie listy rankingowej, przygotowanej przez Komisję konkursową, JM Rektor zakwalifikował do realizacji w ramach Programu ZIP cztery szkoły stacjonarne:

1. Wydziału Neofilologii pn. "The Psycholinguistics of Multilingualism" - 88 pkt/100 pkt

2. Wydziału Filozofii i Socjologii pn. "Cyfrowe metody analizy tekstu w badaniach humanistycznych i społecznych" - 80 pkt/100 pkt

3. Wydziału Polonistyki pn. "Metody nowej retoryki w badaniach interdyscyplinarnych" - 76 pkt/100 pkt

4. Wydziału Prawa i Administracji pn. "Parlament i Obywatele" - 67 pkt/100 pkt

Niebawem jednostki, które zostały zakwalifikowane, otrzymają drogą mailową zalecenia, których spełnienie jest warunkiem podpisania porozumienia umożliwiającego realizację projektu.

Zwycięzcom gratulujemy!

Jednocześnie informujemy, że w ciagu najbliższych dni ogłoszony zostanie dodatkowy nabór wniosków na doktoranckie wyjazdowe szkoły letnie.