Termin ogłoszenia wyników II tury konkursu

W związku z panującą pandemią choroby zakaźnej COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2 oraz wydaniem zarządzenia nr 69 Rektora UW z dnia 7 kwietnia 2020 r. w sprawie zmiany zarządzenia nr 50 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Warszawskiego oraz niektórych innych zarządzeń związanych z COVID-19 uprzejmie informujemy, że w Programie finansowego wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w celach naukowych i dydaktycznych:

• ogłoszenie wyników II tury konkursu nastąpi do 24 kwietnia – wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają powiadomienie mailowe o opublikowaniu wyników na stronie ZIP;
  • wyjazdy dofinansowane w II turze konkursu mogą rozpocząć się najwcześniej od 1 lipca 2020 r. i mogą być realizowane do 30 września 2021 r.;
  • zlecenia zakupu biletów na wyjazdy ze środków ZIP będą przyjmowane najwcześniej od 1 czerwca 2020 r.
  • zakwalifikowany uczestnik konkursu może zrealizować wyjazd wyłącznie w okresie, w którym posiada status doktoranta Uniwersytetu Warszawskiego.

Podawane terminy (zwłaszcza rozpoczęcia wyjazdów) mogą ulec zmianie (przesunięciu) w zależności od rozwoju pandemii. Dalsze szczegółowe i aktualne informacje zostaną podane wraz z ogłoszeniem wyników II tury konkursu.