Stronę napędza Drupal

Warsztaty rozwijające postawy równościowe

Zapraszamy pracowniczki i pracowników administracji Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w cyklu warsztatów rozwijających postawy równościowe. Warsztaty są realizowane w ramach działań programu Równoważni UW. Celem dwudniowego szkolenia jest poszerzenie wiedzy pracowniczek i pracowników, dotyczącej stereotypów, uprzedzeń, dyskryminacji, ich źródeł oraz psychologicznych, społecznych i prawnych konsekwencji ich stosowania. Poprzez aktywne i zróżnicowane metody uczenia się uczestnicy i uczestniczki warsztatów nabędą nowe umiejętności w zakresie rozpoznawania i przeciwdziałania przejawom dyskryminacji, ze szczególnym uwzględnieniem kontekstu pracy w środowisku akademickim. Poznają także komunikacyjne narzędzia reagowania na przejawy dyskryminacji.

Kiedy i gdzie?

Pierwszy warsztat dedykowany pracownikom administracji zaplanowano na 29-30.01.2020 r. w godz. 9:30-15:45sala 200 w budynku Samorządu Studentów UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24).

Jak się zgłosić?

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, aby wziąć udział w warsztacie, należy:

  • wejść na platformę szkoleniową http://www.szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/ i zalogować się (prosimy o zapoznanie się z instrukcją logowania http://ckc.uw.edu.pl/instrukcja-logowania-na-platformie-dla-pracownikow-administracji.pdf);
  • wybrać kategorię Szkolenia dla administracji i obsługi, a następnie Szkolenia z kompetencji miękkich;
  • wybrać kurs Warsztat rozwoju postaw równościowych pracowników i pracowniczek UW  i dokonać zapisu;
  • wysłać w ciągu dwóch dni kalendarzowych od daty rejestracji skan „Zobowiązania do uczestnictwa w szkoleniu”, podpisanego przez przełożonego na adres: szkolenia.prac@adm.uw.edu.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę szkolenia.

Uwaga: zgłoszenia (wraz z przesłaną zgodą przełożonego) przyjmujemy najpóźniej do 26.01.2020 r. do godz. 23:59.

Podobne warsztaty dotyczące uwzględnienia aspektu równościowego w zajęciach dydaktycznych adresowane do nauczycieli akademickich zostaną uruchomione w lutym 2020 r. Dokładne informacje o terminie i miejscu pierwszego warsztatu dla tej grupy będą wkrótce dostępne na stronie www.zip.uw.edu.pl. Zapisy na warsztaty dla nauczycieli akademickich również odbywać się będą przez platformę szkoleniową.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na podany wyżej adres lub pod numerem telefonu 22 55 24 241. 

„Warsztaty rozwijające postawy równościowe pracowników i pracowniczek Uniwersytetu Warszawskiego” jest realizowany w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego, realizowanego w latach 2018-2022 i współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat