Stronę napędza Drupal

Wyjazdy zagraniczne doktorantów – wyniki

141 doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego otrzyma dofinansowanie w pierwszej turze konkursu na wsparcie wyjazdów zagranicznych w celach naukowych i dydaktycznych.

Komisja konkursowa rozpatrzyła wnioski o przyznanie dofinansowania złożone w konkursie Program finansowe wsparcia wyjazdów zagranicznych doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego w celach naukowych i dydaktycznych. W pierwszej turze konkursu o stypendium ubiegało się 191 doktorantów UW, spośród których pieniądze na wsparcie wyjazdów otrzyma 141 z nich. Łączna kwota dofinansowania przyznanego w tej turze konkursu to ponad 850 tys. zł.

Poniżej publikujemy zatwierdzoną przez Rektora listę osób zakwalifikowanych do Programu.

Doktoranci zakwalifikowani do programu mogą zrealizować dofinansowane wyjazdy w terminie od 25 marca do 31 grudnia 2019 roku. W ciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników laureaci konkursu są zobowiązani do złożenia podpisanych deklaracji oraz oświadczenia uczestnika projektu w Biurze Współpracy z Zagranicą (Pałac Kazimierzowski, II piętro, pokój 24). Szczegółowe informacje na temat procedury zakupu biletu oraz wypełnienia wniosków wyjazdowych zostaną opublikowane na stronie ZIP do 1 marca.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Do pobrania:

Dodatkowy nabór wniosków na wyjazdy od 1 sierpnia do 31 grudnia 2019 roku zostanie ogłoszony w kwietniu. Wszystkie pytania dotyczące programu należy wysyłać na adres wyjazdy.zip@uw.edu.pl.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") aby zapewnić maksymalną wygodę w korzystaniu z naszego serwisu.

Zgadzam się Ukryj komunikat