Wykładowcy wizytujący - wyniki III tury konkursu

27 maja 2021 r. Komisja powołana przez JM Rektora dokonała oceny zgłoszeń kandydatów do zatrudnienia na stanowisku wykładowców wizytujących na Uniwersytecie Warszawskim w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022 i na tej podstawie przygotowała listę rankingową wszystkich zgłoszeń oraz listę kandydatów zakwalifikowanych do zatrudnienia na stanowiskach wykładowców wizytujących. Po raz pierwszy w związku z dużą liczbą zgłoszeń utworzona została też lista rezerwowa. Zostały one zatwierdzone przez JM Rektora.

W semestrze zimowym w ramach Programu ZIP pracę na UW podejmie 8 badaczy z zagranicy, posiadających bogate doświadczenie dydaktyczne i oferujących studentom UW ciekawe zajęcia upowszechniające najnowsze wyniki badań. Wśród wybranych kandydatów znaleźli się tym razem przedstawiciele nauk społecznych i humanistycznych (m.in. politologia, amerykanistyka, lingwistyka, filozofia, archeologia). Wykładowcy wizytujący wyłonieni w ramach III tury konkursu pochodzą z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Ukrainy i Włoch.

Szczegółowe informacje w sprawie dalszych kroków, jakie należy podjąć, zostaną wkrótce rozesłane na adresy mailowe Przedstawicieli Jednostek UW, których kandydaci znaleźli się na liście osób zakwalifikowanych do zatrudnienia oraz na liście rezerwowej.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do zatrudnienia na stanowisku wykładowcy wizytującego (pdf)

Lista rezerwowa kandydatów do zatrudnienia na Uniwersytecie Warszawskim na stanowiskach wykładowców wizytujących (pdf)

Regulamin (pdf)