Wyniki konkursu na doktoranckie szkoły letnie

Szanowni Państwo,

Informujemy, że konkurs na doktoranckie szkoły letnie został rozstrzygnięty. Komisja dokonała oceny wniosków i zgodnie z Regulaminem konkursu na projekty doktoranckich szkół letnich w ramach Programu zakwalifikowała do finansowania następujące wnioski:

1. Centrum Nauk Biologiczno Chemicznych UW, szkoła on line „Doktorancka szkoła letnia w zakresie metrologii chemicznej i zarządzania laboratorium";

2. Centrum Nauk Biologiczno Chemicznych UW, szkoła on-line: ,,Doktorancka szkoła letnia w zakresie zapewnienia jakości wyników badań i podejścia procesowego w laboratorium".

Jednostka zakwalifikowana, drogą mailową, otrzyma zalecenia, których spełnienie jest warunkiem podpisania porozumienia umożliwiającego realizację projektu.

Gratulujemy!