Wyniki konkursu na szkoły letnie w językach obcych dla studentów UW

Szanowni Państwo,

Na podstawie listy rankingowej, przygotowanej przez Komisję konkursową, JM Rektor zakwalifikował do realizacji w ramach Programu ZIP następujące projekty szkół letnich w językach obcych:

1. Wydział Lingwistyki Stosowanej: Polsko-rumuńsko-ukraińska Szkoła letnia. Karpacki tygiel kulturowy – 92 pkt.
  2. Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych: Podejście procesowe w zarządzaniu laboratorium – 87 pkt.
  3. Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego: Zaawansowane narzędzia IT oraz sposoby komunikacji w pracy (nie tylko) naukowej – 83 pkt.
  4. Ośrodek Studiów Szwajcarskich – Komunikacja międzykulturowa w dyplomacji i administracji publicznej – 79 pkt.
  5. Wydział Polonistyki – Szkoła letnia języków migowych (PJM i IS) - 77 pkt.

Niebawem jednostki, których projekty zostały zakwalifikowane do realizacji, poproszone zostaną o dopracowanie zaproponowanych budżetów, co jest niezbędnym warunkiem podpisania porozumienia umożliwiającego realizację projektu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!