Zakończenie II edycji Akademii Dziekanów

Dobiegła końca II edycja Akademii Dziekanów, programu rozwojowego koordynowanego przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania (Wydział Zarządzania) przy wsparciu Biura Spraw Pracowniczych. Uczestniczyło w niej 36 osób, dyrektorzy Szkół Doktorskich i prodziekani Uniwersytetu Warszawskiego.

W programie, który obejmował 80 godzin dydaktycznych, znalazły się m.in. zajęcia z zarządzania finansami, współpracy międzynarodowej, komercjalizacji wyników badań, prawnych i finansowych aspektów funkcjonowania UW.

W zakończeniu II edycji Akademii Dziekanów uczestniczyły władze rektorskie – JMR Rektor UW, prof. dr hab. Alojzy Nowak, Prorektor ds. rozwoju, prof. dr hab. Ewa Krogulec, Prorektor ds. nauki, prof. dr hab. Zygmunt Lalak, oraz m.in. Dyrektor ds. pracowniczych, Grzegorz Kołtuniak, i Kierownik Programu ZIP, Gabriela Sempruch. Wydział Zarządzania reprezentowany był przez dziekana i uczestnika I edycji programu, dr. hab. Grzegorza Karasiewicza, zaś przedstawicielką Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych była dr hab. Monika Rekowska. Uroczystość poprowadził dr Tomasz Ludwicki.